Čo je u nás nové

Prispievame do časopisu Pes a Mačka

Uverejnené aj v časopise Pes a Mačka č. 9/2019

Od posledného príspevku v časopise Pes a Mačka uplynul čas a my sme radi, že sme dostali od redakcie opäť priestor a mohli sme predstaviť naše mačiatka plemena Devon rex.  Chcela som sa pokúsiť predstaviť toto plemeno ako vzácne mačky pre zámery felinoterapie.  Ako je dôležité vychovávať mačiatka vhodné aj pre takéto účely.  Ale najlepšie to dokázala pani Vierka Hajnalová, ktorá pokračuje článkom o felinoterapii , čo verím že nie len pre mňa je to dojímavé a poučné. Som šťastná, že sa naše mačiatka dostávajú do rúk úžasným ľuďom.  

 

Pre lepšie čítanie klik na ...TEXT.pdf Prispeli sme do časopisu článkom o devončekoch, ako pomáhajú dobrým ľuďom ...

O FELINOTERAPII - pre lepšie čítanie klik na ...TEXT.pdf Prispeli sme do časopisu článkom o devončekoch, ako pomáhajú dobrým ľuďom ...

Uverejnené aj v časopise Pes a Mačka č.11/2017

 

Ďakujeme redakcii Pes a Mačka, že nám opäť venovala priestor v časopise a po niekoľkých rokoch chovu sme mohli predstaviť naše nové odchovy a plány do budúcnosti. Všetky články z časopisu nájdete aj na našej stránke. 

 

Prispeli sme do časopisu článkom o mačkách, prehodnocujeme a plánujeme ...

Prispeli sme do časopisu článkom o mačkách Don Sphynx

Uverejnené aj v časopise Pes a Mačka č.8/2013

Ďakujeme redakcii Pes a Mačka, že nám venovala taký veľký priestor vo svojom časopise a my sme mohli čitateľom predstaviť bezsrstú mačku očami objavovateľov krásy a charakteru tohto plemena. Skutočný príbeh o Peterkovi Vás prinúti zamyslieť sa nad tým, čo predstavuje mačací spoločník pre človeka. Všetky články z časopisu nájdete aj na našej stránke. 

 

Prispeli sme do časopisu článkom o mačkách Devon Rex

V časopise Pes a Mačka v čísle 6/2014 nám dala redakcia priestor, aby sme čitateľom predstavili plemeno Devon Rex. Keďže nám často na medzinárodných výstavách mačiek kladú návštevníci otázku, aký je rozdiel medzi "holou" mačkou a devončekom, tak som sa snažila v mojom článku tieto dve plemená porovnať. Článok som napísala tak, aby som vniesla pohľad do sveta mačiek aj ľuďom, ktorí nie sú odborníci - "mačkári" a mačky ako domáceho spoločníka nepoznajú. Texty môžete nájsť aj rubrikách na našej stránke.

Ísť späť

Komentáre

Pridať komentár