Čo je u nás nové

Susanne a Leovi sa narodili krásne čokoládové mačiatka

Neváhajte sa zapojiť do komentárov, Vaše otázky rada zodpoviem. . Váš priestor je pod fotografiami mačiatok.  :) 

Po viac ako pol roku máme nové mačiatka. S dátumom 19. 1. 2019 prišli na svet očakávané mačiatka zo spojenia Susanny a nášho už z tretej generácie odchovaného kocúra Cipriána Mystery Fortuna (alias Leo z Bratislavy od Mišky). Ukázalo sa, že Leo nesie okrem "génu modrých očí" aj "gén čokolády", pretože sa narodili tri čokoládové mačiatka a jedno čierne. Všetci s kresbou. Kým nenapíšem viac, prosím pozrite si fotky, ktoré sa mi podarilo nafotiť novým mobilom. Som celá šťastná, že som to technicky zvládla a nemôžem sa dočkať reakcie, či sa Vám mačiatka páčia ... alebo ...   NIE - tak to nenapíšem  :) Predstavujeme Vám dvoch kocúrikov - Imperátor (čierny tabby) a Iron Man (čokoládový tabby)  na modrom pozadí  a dve mačičky Illusion (čokoládová tabby) a Illui Choco (čokoládová tabby mramorovaná)  na bielom pozadí.  

Devon rex - máme dva týždne

Devon rex - hlad je hlad

Ísť späť

Komentáre

Komentár od: lisa |

zvazujem kupu maciatka, prebehavam od ruskych cez skotskych ku ragdoll ale vzdy som vylucovala "ufonov". Teraz, ked som natrafila na vasu stranku, ine ako devonky nechcem :-)

Odpoveď od: Renáta Černáková

Ďakujeme :), devončeky vedia očariť a potom závislosť na nich je bežná medzi chovateľmi :) 

Komentár od: NINA |

Nádherné stvorenia, hneď by sme ich presťahovali k nám domov

Odpoveď od: Renáta Černáková

Ďakujeme veľmi pekne. A keď domov, tak pekne po jednom :), aby nám smutno nebolo :)

Komentár od: Sagari |

Su ako z rozpravky. Nadherne svorenia s este pokrcenymi uskami ;-)

Odpoveď od: Renáta Černáková

Ďakujeme pekne, áno, ušká sa začali odliepať od hlavičky. V ďaľších dvoch - troch týždňoch budú ušká rásť a postupne sa pekne doširoka otvoria. Začne sa tvarovať hlavička, očká vystúpia a tak sa začne profilovať DEVON REX. Nastáva obdobie krásnej premeny. 

Pridať komentár